Denizyolu Taşıma

Servis

Uproad Lojistik, işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda; kapıdan kapıya, limandan limana, denizyolu taşıma operasyonlarınızı dünyanın her yerinde geniş ve tecrübeli acente ağımızla, uygun transit süre ve armatör alternatifleri ile komple konteyner (FCL) ve parsiyel (LCL) olarak size sunmaktadır. 
Standart konteynerin yanı sıra, yükünüze uygun özel ekipman ( konteyner ) çeşitleri ile de hizmet vermekteyiz; 
Open Top, Flat Rack, Reefer, Isotank, Shipper’s Own, Flexitank, Inner Liner Bag gibi özel konteynerlere, yükünüz özelinde pnömatik, konveyör, vinç yardımı ile yükleme ve boşaltma hizmetleri.

 

Cross Trade

Uproad Lojistik, ithalat ve ihracat yüklemeleriniz dışında, 3. Ülkeler arasında yapılan Cross Trade ( X-Trade ) taşımalarınızı da uzman yurtdışı acenteleri aracılığı ile sizler için organize etmektedir.
Ayrıca, Türkiye Aktarmalı Transit denizyolu taşıma konusunda tecrübeli ekip ve etkin iş ortakları ile organize etmektedir.

Incoterms

Uproad Lojistik, Incoterms anlaşmanıza uygun olarak, uzman yurtdışı acenteleri ve deneyimli ekibinin desteği ile yurtdışı ön taşıma, son taşıma ve yurtdışı gümrükleme süreçlerinizde profesyonel çözümler sunmaktadır.

TOP