BİZ KİMİZ ?

Üniversite sıralarıyla başlayan, 25 yıl boyunca sektörde her aşamada uygulayıcısı ve yöneticisi olarak edindiğimiz deneyimi artık, hizmet sağlayıcı olarak sürdürmeye karar vererek başladık bu işe.

Amacımız; bunca yıla aşkın deneyimimizi, tüm paydaşlarımızın lojistik sektöründen beklentilerini karşılamak üzerine yapılandırmak.

İlkelerimiz; dürüstlük, doğruluk ve güvene dayalı bir iş ortaklığı kurmak.

Hedeflerimiz; ülkemizin, toplumumuzun ve ithalat & ihracat yapan ticari ortaklarımızın sürdürülebilir gelişimine katkı sağlayarak hizmet vermektir.

İhtiyacınız olan her anda, bir e-mail ve bir telefon kadar uzağınızda olacağız.

VİZYON

Türkiye'de uluslararası taşımacılık sektöründe aranan, sektörün önde gelen lojistik hizmet sağlayıcısı olmak.

MİSYON

Uproad Lojistik; dinamik, yenilikçi ve tedarik zinciri çözümlerine entegre olmuş yapısı ile hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

İşletmelerin ihtiyaç duyduğu 3. ve 4. parti lojistik hizmetleri kapsamında; alanında deneyimli, yenilikçi ve güçlü ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz.

Amacımız, ihracat ve ithalat yapan üretim işletmelerinin tedarik zinciri sürecinde; giriş lojistiği, üretim lojistiği ve çıkış lojistiği kapsamında ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri sağlamaktır.

Uproad Lojistik, müşterilerinin değer zincirindeki tüm süreçlerinde sürdürülebilir hizmet anlayışı ile amaçlarına ulaşmada en yakın işbirlikçileri olmayı hedefler.

TOP